Achtergrond afbeelding Achtergrond afbeelding darkmode

Impact Leaders - Onderzoeksprogramma ggz

Wat kunnen we het aankomend jaar van hen verwachten?
Laatst aangepast:

4 Impact Leaders hebben een financiering ontvangen vanuit het Onderzoeksprogramma ggz. Zij zullen het komend jaar de resultaten van 10 jaar Onderzoeksprogramma ggz in kaart brengen en verbinden met het ggz-veld. Elke Impact Leaders richt zich op voor een specifiek thema. Lees meer over de Impact Leaders.

Patty Leijten - Jeugd

Patty is ervaren onderzoeker op het gebied van jeugd-ggz en werkt tijdens het onderzoek aan stimulatie van duurzame verspreiding van kennis vanuit Jeugd GGZ.

Edwin van Dellen - Digitale zorg

De impact wordt beperkt door een paradox van overmoedig optimisme en scepticisme. De oplossing is om een multidisciplinaire aanpak te hanteren om resultaten van projecten verder te brengen.

Tim van de Grift - Voorkomen van erger

‘De wachttijden in de ggz zijn nog steeds hoog’. Hoe kan kennis ingezet worden bij het ‘voorkomen van erger’ bij mentale klachten. Hierbij kan bijvoorbeeld gedacht worden aan ondersteuning bij lange wachtlijsten in de ggz.

Derek de Beurs - Zelfregie

Het toepassen van deze kennis ondersteunt patiënten in hun autonomie en veerkracht. Derek de Beurs vertaalt deze inzichten naar praktische hulpmiddelen voor patiënten en zorgprofessionals.