5 november 2012
Begin 2013 gaat het programma Kwaliteit van Leven en Gezondheid van start. Kom op 6 december naar de contactbijeenkomst om ideeën voor onderzoeksvragen en samenwerkingsprojecten uit te wisselen.
Het programma Kwaliteit van Leven en Gezondheid zal leiden tot meer kennis over kwaliteit van leven in relatie tot gezondheid, betere meetinstrumenten en bijdragen aan beleid en evaluatie op macro- en mesoniveau. Onderzoekers - uit de geesteswetenschappen en uit de medische wetenschappen - moeten samenwerken met potentiële gebruikers, bijvoorbeeld overheden, GGD'en, bedrijven, zorginstellingen, zorgverzekeraars, verenigingen van patiënten en mantelzorgers.
Plaats in topsector
Kwaliteit van leven en gezondheid heeft een belangrijke plaats in de door de overheid aangewezen economische topsector Life Sciences & Health. Het vormt onderdeel van de roadmap Health Technology Assessment and Quality of Life.
Bijeenkomst
Op donderdagmiddag 6 december vindt bij NWO in Den Haag een bijeenkomst plaats waar onderzoekers en potentiële gebruikers de gelegenheid krijgen om contacten te leggen en pitches te houden over hun ideeën, onderzoeksvragen en mogelijke samenwerkingsprojecten.
Meer informatie
Begin november is er meer informatie over het programma van de netwerkbijeenkomst beschikbaar.
Registratie gaat via de site van NWO.