20 augustus 2012
Ambulantisering in de GGZ is het thema van de jaarlijkse GGZ Kennisdag die op 7 februari 2013 in de Beurs van Berlage in Amsterdam door het Trimbos-instituut, GGZ Nederland en ZonMw georganiseerd wordt.
Minder bedden
In het convenant tussen de geestelijke gezondheidszorg (ggz) en het ministerie van VWS is afgesproken om tot een drastische inkrimping te komen van het aantal bedden in de ggz. Nederland heeft in vergelijking met andere Europese landen een hoog aantal bedden in de ggz. Het is een uitdaging om dit de komende jaren effectief te reduceren. Een voorwaarde hiervoor is het stimuleren en uitbreiden van de ambulante zorg. Maar ook meer mogelijkheden om behandelingen en zorg thuis bij de patiënt te geven. Wat moet er nog gebeuren om dit te realiseren?
Centrale vragen van de GGZ Kennisdag zijn:
Experts en ervaringsdeskundigen gaan op deze vragen in tijdens de GGZ Kennisdag. U bent van harte welkom om aan deze dag deel te nemen. Noteer 7 februari 2013 alvast in uw agenda!
Voor wie?
Het programma is relevant voor medewerkers van ggz-instellingen, voor beroepsgroepen werkzaam in het domein van de geestelijke gezondheid, voor medewerkers in de eerste lijn, maatschappelijk werk, GGD en gemeentes, politie en andere betrokkenen bij de geestelijke gezondheidszorg
Praktische informatie
Heeft u vragen of wilt u zich alvast aanmelden? Neem contact op met Marja van der Meulen (Congresbureau M2support), via e-mail of telefoon: 06 - 19 22 65 25.
Vooraankondiging
Bekijk hier de
vooraankondiging (368 KB) [PDF]
Volg ons!
Momenteel wordt er hard gewerkt aan het programma. Wilt u op de hoogte blijven van de ontwikkelingen en het laatste nieuws op het gebied van ambulantisering in de GGZ volg ons dan via:
Twitter: @GGZKennisdag
En discussieer mee op LinkedIn: GGZ Kennisdag groep